اب بندی نما با چسب سوباش

عایق رطوبتی نمای ساختمان و راهنمایی برای اب بندی نما

ساختمان‌های امروزی که دائماً مورد حمله قرار می‌گیرند، نه توسط راهزنان غارتگر یا بربرها، بلکه توسط نیرویی بسیار موذی‌تر و زیرکانه‌تر تهدید می‌شوند. برخلاف آنچه ممکن است فکر کنید، فروریختن سازه یا آتش

سوزی سرسخت ترین دشمن ساختمان نیست – اگرچه چنین فجایع می توانند و باید در برابر آن محافظت شوند. امروزه بزرگترین دشمن ساختمان ها آب است. رطوبت ساده، وقتی کنترل نشود، می تواند بی سر

و صدا به پوشش ساختمان شما نفوذ کند و همه جا را ویران کند.

شما می توانید برای اطلاعات جامع و نحوه کار اب بندی نما را مطالع کنید.

به همین دلیل، عایق رطوبتی نمای ساختمان به یک بخش محبوب، اگر نگوییم بسیار حیاتی، در ساخت و ساز تبدیل شده است.

اب بندی نما با چسب سوباش
چسب ژلاتینیه برای ضد اب سازی نما با طناب راپل

سیستم های ضد آب که در محل هستند

برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل سازه، ساختمان ها مکانیسم های خاصی دارند. اما در شرایط عالی، این سیستم ها نمی توانند عایق رطوبتی کامل را ارائه دهند. بله، برای مقاومت در برابر نفوذ آب، بسیار

مفید هستند. این سیستم‌ها چقدر خوب نگهداری می‌شوند و در وهله اول نصب شده‌اند، تعیین می‌کند که چقدر خوب کار می‌کنند و ساختمان را تا حدی خشک نگه می‌دارند.

اگر می خواهید از ضد آب بودن دیوار ساختمان اطمینان حاصل کنید، به موارد زیر نیاز دارید:

یک فرد با تجربه و تکنسین شرکت که عایق رطوبتی دیوار را می داند.

باید از مواد مناسب استفاده کرد.

متریال و فضای مناسب لازم است.

برای چندین سال، یک ساختمان می تواند در برابر آب مقاوم باشد، اگر همه این موارد در جای خود باشند. ولی متأسفانه هیچ چیز برای همیشه ماندگار نیست. حتی با پیمانکاران برتر، بهترین و مصالح را کار کنند، نشت ساختمان می تواند موجب ترک شده و اب از ان نفوذ پیدا می کند.

اگرچه سقف ها نقش مهمی در سیستم عایق رطوبتی ساختمان ایفا می کنند – و سیستم زهکشی می تواند یکپارچگی ساختمان را در مورد جلوگیری از آسیب آب ایجاد کند یا از بین ببرد – مناطق دیگری نیز وجود

دارند که باید ضد آب شوند، یا حداقل، آب باید هدایت شود.

مطلب پیشنهادی ما پیچ و رولپلاک نما

عایض ضدر رطوبت نما با طناب
در حال انجام عایق نما با چسب سوباش ترکیه

عایق رطوبتی نمای ساختمان

مدیران ساختمان های تجاری و مسکونی یاید با شرکت  اب بندی  و عایق بندی نما ساختمان که وظیفه ضد آب کردن نما را دارند قرارداد ببندند تا شرکت برای اجرای کار اقدام کند و حتما باید کار با ضمانت انجام شود.

در اینجا ۱۰ عامل مهم وجود دارد:

همیشه با یک متخصص قابل اعتماد، معتبر و با تجربه همراه شوید. مدیران املاک: هر کسی که عایق رطوبتی را انجام می دهد باید دارای، بیمه، قابل اعتماد و کار با ضکانت کتبی و غیره باشد.

اگر شما مسئول شرکت ساختمانی هستید که وظیفه ساخت یک سازه را بر عهده دارد، همچنان می خواهید به شرکت دیگری تکیه کنید که محصولات و مواد با بالاترین کیفیت را ارائه می دهد. اینها مواردی هستند

که از آنها برای اطمینان از سالم ماندن ساختمان مشتری و غیر قابل نفوذ در برابر آب استفاده خواهید کرد.

مواد با کیفیت بالا. همانطور که ذکر شد، نه تنها شرکت ارائه دهنده محصولات باید معتبر باشد، بلکه خود محصولات نیز باید با کیفیت و اثبات شده باشند. علاوه بر این، محصول باید بتواند نوع عایق رطوبتی مورد نیاز را با توجه به جهت ساختمان، موقعیت مکانی و غیره ارائه دهد.

اتمام اب بندی نما با چسب سوباش
اتمام کار اب بندی با چسب سوباش

خواص عایق نما 

خدمات راپل چگونه است.

برای افزایش خواص عایق حرارتی ساختمان، نماهای را در نظر بگیرید. که کاهش هزینه انرژی نیز ممکن است با این گزینه و همچنین نیاز کمتر به تعمیر و نگهداری کمک کند. در مورد گزینه های سازگار با محیط زیست، این یک انتخاب عالی است.

مصرف انرژی ممکن است مورد توجه قرار گیرد. هنگامی که سیستم عایق رطوبتی برای نمای شما به درستی نصب شود – و نوع سیستم مناسب نصب شده باشد – بهره وری انرژی در بسیاری از موارد می تواند بهبود یابد.

کاهش رطوبت می تواند ناشی از ضد آب بودن نما باشد. در انواع ساختمان ها، اثرات رطوبت را می توان به لطف عایق رطوبتی کاهش داد. رطوبت می تواند بتن را فرسایش دهد، منجر به آسیب گسترده چوب و موارد دیگر شود.

اگر برای عایق رطوبتی از چسب عایق سوباش sobash برای عایق رطوبتی نما استفاده شود، فرآیند کاربرد می تواند سریعتر باشد. این بدان معناست که در حین نصب، هزینه های نیروی کار کاهش می یابد. در صورت نیاز به آب بندی حرارتی، sobash نیز مناسب است. sobash بیش از طیف گسترده ای از مواد، برای کاربرد در جهت عایق رطوبتی مناسب است. برای اعمال سوباش می توان از چسب های سرد و مبتنی بر آب استفاده کرد.

نماهای خارجی اطراف در و پنجره. یکی از دلایل اصلی ورود اب به داخل است، برای آب بندی اطراف پنجره ها و درها، موادی مانند سوباش می تواند کاملا درزها را مهر و موم کند و صدرصد ضد اب  می شود. برای از بین بردن نشت رطوبت، با اطمینان از ضد آب بودن مطلق از طریق فرآیندهای آب بندی درب و پنجره، شانس بیشتری برای موفقیت دارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *